fbpx
Meteen naar de inhoud

Ons succes in cijfers

Verkiezingseffect zonsopgang beweging

In 2020 hebben we contact opgenomen met 6.5 miljoen kiezers bij de voorverkiezingen en algemene verkiezingen die de grootste jeugdopkomst in de geschiedenis creëerden. We gaven Joe Biden een Klimaatmandaat. Hij moet doorzetten.

777,570

Ansichtkaarten verzonden

2,616,834

Totaal aantal verzonden sms'jes

5,820,265

Totaal aantal gevoerde oproepen

8,066

Relationele organiserende lijst

23,518

Beloften om te stemmen

Groene New Deal-kampioenen kiezen

We organiseerden in het hele land in belangrijke senaats- en congresdistricten op het slagveld om kandidaten te kiezen die een Green New Deal steunen.

LandKandidaatWijzerplatentekstenTotaal aantal contacten
CA-01Audrey Denney186,371186,371
MI-06Jon Hoadley153,288153,288
TN-SenMarquita Bradshaw67,18967,189
TX-10mike siegel358,264581358,845
TX-25Julie Oliver269,002269,002
VA-01Qasim Rashid108,74711,400120,147
WA-10Beth Doglio124,4087,664132,072
WV-02Cathy Kunkel32,26313,60045,863
WV-SenPaula Jean Swearengin42,00013,60055,600
Totaal1,341,53246,8451,388,377

Joe Biden verkozen tot president

We vochten voor Joe Biden in het hele land en hielpen hem bij het behalen van zijn cruciale overwinningen in het kiescollege in Arizona, Nevada, Pennsylvania, Michigan, Wisconsin en Georgia.

LandKandidaatKiezersWijzerplatentekstenBriefkaartenF2F-lijstTotaal aantal contacten
AZBiden130,09251,57288,88740,248310,799
COBiden71,23569,13327,340
FLBiden429,2494,616437,397151,0284101,022,700
MIBiden333,26470,379274,427162,8011594842,465
NCBiden342,32913,500352,216147,3872993858,425
PABiden416,49664,769438,561187,53221901,109,548
TXBiden721,261179,980695,6071,596,848
WIBiden151,792100,772131,25261,234879445,929
TotaalBiden1,722,6652048361,660,621716,3367,1874143937

Kunt u doneren om Sunrise te helpen het tijdperk van de Green New Deal in 2021 te beginnen?

Jongeren hebben in recordaantallen gesproken en leiders gekozen die gehoor zullen geven aan onze mandaten voor gerechtigheid, inclusief agressieve actie tegen de klimaatcrisis. 

Nu moeten we de regering verantwoordelijk blijven houden en de nieuwe regering pushen om ervoor te zorgen dat de Groene New Deal is vanaf dag één topprioriteit. Kunt u vandaag een maandelijkse donatie doen?